46.17K
VISITORS
1.34K

ABOUT ME

Bütün hikayelerim merak etmekle başlıyor. Acaba o öyle olsa şu şöyle mi olurdu? Sadece merak ediyorum ve hikaye kendini yazdırıyor :) yazarparem Instagram adresim.

ABOUT ME

Bütün hikayelerim merak etmekle başlıyor. Acaba o öyle olsa şu şöyle mi olurdu? Sadece merak ediyorum ve hikaye kendini yazdırıyor :) yazarparem Instagram adresim.
FOLLOWING
You are not following any writers yet.
More

STORY BY Yazar Parem

Berdel Kanunu

Berdel Kanunu

Reads

Yanlış olan bir şeyler vardı, çok yanlış. Aç gibi kıza saldırmam, bana benden de büyük açlıkla cevap verişi, hepsi yanlıştı. Birbirimize bıraktığımız izleri karşılaştırsak eminim ki bendeki hasar çok daha büyük olurdu. Boynumdaki çürükleri kapamak için son düğmeme kadar iliklemiştim. Sırtımdaki tırnak izleri ise banyoda sabun değdikçe sızlamıştı. İlkini yaşayan bir kız nasıl bu kadar vahşi olur aklım almıyordu. Beynimi çürüten şüphelerden tek seferde kurtulmak için yatak odasına dönüp bir hışımla yatağın üzerindeki örtüyü sıyırdım. Aradığım yoktu.. Ufak bir pembelik bile geçmemişti yatağa. **** Seriden bağımsız okunabilir.

Updated at

Read Preview
Mafyanın Namusu

Mafyanın Namusu

Reads

"Ben evlenmem hele imamla falan hiç işim olmaz.” “Senden bir çocuk alacağım var. Ben ikimizin de zevk alacağı şekilde olsun istiyorum. İstersen yumurtalıklarını söktürüp de yapayım. Tercih senin.” İyice saçmalamıştı artık. Bedenimi kesip biçmesine izin vereceğimi sanıyorsa yanılıyordu. Hızla ayağa fırladım. “SEN MANYAK MISIN! NE ÇOCUĞU NE ALACAĞ..” Benden daha hızla ayaklanıp bir hareketi ile yatağın üzerine savurdu. Havlum neredeyse açılacaktı, hızlıca toparladım. Üzerime doğru gelirken alaylı bir şekil alan siması korkunç gözüküyordu. “Vazgeçtim, imamı beklemeye gerek yok. İlk günahım olmayacak nasılsa.” Gömleğinin zaten ilk ikisi açık olan düğmelerine uzanırken dirseklerim üzerinde doğrulup geri geri kaçmaya çalıştım. “Hayır! Yapamazsın. İzin vermiyorum.” Gömleğinin açık düğmelerine bir tane daha ekleyip konuştu. “Sana seçeneğin olduğunu düşündüren ne?”

Updated at

Read Preview
Serencam

Serencam

Reads

Beş yıllık kocan hafızasını kaybederek bir yabancıya dönüşür ve arada sadece şehvet kalırsa neler olur? ***. “Ne yani bana uzaylı sümüğüne benzeyen o şeyi içirdikten sonra karşıma geçip kahve mi içeceksin. Ben de bir bardak istiyorum, hemen şimdi. Sen nasıl dindarsın böyle göz hakkı diye bir şey duymadın mı, gözüm burnum kulağım her yerimin hakkı var o kahvede" Eğlenme sırası şimdi Esma’ya geçmişti. Kahvesinden büyük bir yudum aldıktan sonra gözlerini yumup başını arkaya atarak zevkle inledi. Hiç de o kadar sevmiyordu kahveyi, maksadı kocasını delirtmekten başkası değildi, tabi şimdilik bunu bilmesine gerek yoktu onun. Usulca gözlerini aralayıp kocasına baktığında beklediği manzara bu değildi. O kızgın, isyankar hatta ayaklanmaya çalışan bir koca bekliyordu fakat karşısında gördüğü adam güdümlü füze gibi kendisine kilitlenmişti. Genç adam ayaklarını sarkıtarak oturduğu yatakda elini kaldırıp karısına yaklaşmasını işaret etti. Konuşmak istemiyordu eyleme geçmek istiyordu, o kahveyi bir an önce tatmak istiyordu. Korka korka yanına adımlayan Esma kocasının şimdi ne yapacağını deli gibi merak ederken her şey bir anda oluverdi. Genç adam hızla yakasından tuttuğu karısının kendine çekmiş iştahla dudaklarına kapanmıştı çoktan. İstemsizce araladığı dudaklarından içeri sızan kocası aradığı kahve tadını bulmuş olmalıydı ki Esma’dan çok daha güçlü inledi. Adam keşfetmek istiyordu. Beş yılını geri almak ister gibi daha da tutku ile sarmaladığı kadını yanına oturtup yanaklarını kavradı. Elinin altında alev almış gibi yanan pürüzsüz ten adamı deli ediyordu, çok daha fazlasını istedi. Boynunun altına düğümlediği yazmasını çözüp hızla sıyırdı. Saçlarının etrafına doladığı lastiği bir çırpıda çıkardı. Ellerinin keşfettiği incecik boyun ateş atıyordu sanki. Dokunmak yetmiyordu, tatmak istedi. Dudaklarını önce çenesine bastırdı. Dinlene dinlene usul usul ilerledi. Gözlerini açmadan kulağının altına oradan boynuna uzandığı kadın, öpücükler gittikce ıslak bir hal alırken sıkıca omuzlarına tutunmuş, elinin altında küçük bir güvercin gibi titriyordu şimdi. Şu an şu saniye aklında ne nişanlısı bildiği Sevda kalmıştı ne de Esma'nın bir yabancı olduğu. Dünyada yalnızca ikisi kalmıştı ve sanki bu kadarı her şeye yeter gibiydi. Bir nefeslik mesafede uzaklaşıp gözlerini aralayarak sabahtan beri merak ettiği saçlara değdirdi. Kadının başının iki yanına dağılmış bukle bukle turuncuya çalan kızıl saçlar gerçek bir meydan okumaydı ve bu düelloda Tarık’ın kazanma olasılığı oldukça zayıftı. Bile bile kaybetmeyi seçerek hızla kadının üzerine eğildiğinde koluna takılı serumun direğinden güçlü bir ses geldi. Gözlerini kapayıp sakinleşmeye çalışırken alnını kadının omzuna yasladı. Canı da acımıştı ama umrunda bile değildi. Bütün atmosfer bozulmuştu, elinden şekeri alınmış çocuklar gibi tepinerek ağlamak istiyordu. Usulca doğrulmaya çalışırken kolu bir kez daha acıdı. "Hay s.eyim!.."

Updated at

Read Preview
Yasak Sevda

Yasak Sevda

Reads

"Ya bıraksana, çocuk gibi elini mi tutacağım?" "ONU BU KADAR SÜSLENİRKEN DÜŞÜNECEKTİN prenses. Şimdi SAHİPLİ olduğunu düşünmeleri herkesin SAĞLIĞI açısından gerekli." İnsanlar benim sahipli olduğumu düşüneceklerdi, sahibim de beni kardeşi gibi gören yasak sevdam oluyordu öyle mi? *** Aynı evde kardeş GİBİ büyümüş iki genç, bilmeden düştükleri bu büyük sevda yangınından sağ çıkabilecek mi?

Updated at

Read Preview
Aşkın Külleri /Vuslat

Aşkın Külleri /Vuslat

Reads

“Gel hadi.” Gökçe, adamın kendini yatağa attığı ses tonu kulağında çınlayınca açtığı kapıyı gerisin geri çarptı tüm kuvvetiyle. “Gelmiyorum senle bas git!” Hızlı adımlarla ilerlemeye devam edince adam da onunla beraber ilerleyip yine yanında durdu. “Saçmalama Gökçe, okula götüreceğim seni. Bir şey yok hadi bin şu arabaya.” Gökçe hakkı varmış gibi bir de emir verdiğinde hepten çıldırdı. “Senin lafınla tuvalete bile gitmem ben. Okuluma da kendim giderim.” Bir kez daha yürüyüp gideceği zaman adam arabadan inip önüne dikildi. “Seni okula götürmek zorundayım, işim bu. Kişisel algılama. Hadi şimdi daha fazla üşümeden bin. Burnun kızardı.” Gökçe yerinde pinpon oynayan kalbini söküp şu adamın ağzına tıkmak istiyordu ki bir daha aklını başından alamasın. “Benim burnum seni ilgilendirmez. Ayrıca sen istifa etmemiş miydin? Ne işi bu? Eniştemin arabasını çaldın da adam mı kaçırıyorsun yoksa?” Adam aşkla gülümseyerek hafifçe eğildi kızın üzerine doğru. “Biraz daha sensiz kalırsam yapacağım o olacak zaten ama şimdi sahiden seni okula götürmem gerekiyor.” “Sen niye yaa! Adam mı bitti de sen götürüyorsun? Hem de bu neyin inadı. Ben kendim gidebiliyorum istediğim yere.” Yusuf kızın ilk cümlesinden gerisini duyamadı. “Başkasını mı tercih ederdiniz Gökçe hanım?” Gökçe ellerini beline koydu. Şimdi tam kavga pozisyonu almıştı işte. “Ederdim tabi. Duygularımla oynayıp sonra yarı yolda bırakmayacak her hangi biri olabli..” Yusuf karısının ağzından daha fazla başkası kelimesini duymaya dayanamayarak kızı tuttuğu gibi aracın içine tıktı. "Napıyorsun yaa! Bırrak beni. Adam kaçırıyorlar diye bağırırım.” Yusuf bir yandan kızın kemerini bağlarken öbür yandan ağzının içine kadar girip konuştu. “Bağırsana hadi.” Kız adamın gözlerindeki şeyi gördüğünde utançla gözlerini kaçırdı. “Çok pisliksin.” Öyleydi evet. Yusuf bunu inkar edecek değildi ama aynı zamanda deli gibi aşık bir pislikti kendisi. “Gönül işte, ne yaparsın Gökçem. Seninki de bana kondu.” Kız kollarını bağlayıp burnundan nefes verdiğinde Yusuf direksiyon başına geçmişti çoktan. “Ders saatine daha var, önce kahvaltı yapalım mı?” Gökçe adam uzaylıymış gibi baktı yüzüne. “Ya sen bizim ayrıldığımızın farkında mısın? Ne münasebetle kahvaltı edecekmişim senle?” Yusuf kızı hiç duymuyor gibiydi. “Ben öyle bir şey hatırlamıyorum. Kapı gibi evlilik cüzdanım var, hem de gittiğimiz camideki dayılar şahit. Her türlü kocanım senin. Ayrılmayı falan da düşünmüyorum.” ** Üvey baba yanında şiddet ve sefalet içinde büyüyen Gökçe, ailesinden gizlice aşık olduğu adamla evlenir fakat talihsizliği onu terk etmemekte ısrarcıdır.

Updated at

Read Preview
DİLEMMA

DİLEMMA

Reads

Sadece tanıtım bölümleri var. “Tuvalette laf dinleyip kuzenime ispiklemek senin gibi imanlı bir gence yakışıyor mu Enes Tahir?” Genç adam  bir an yakalanmışlık hissiyle afallasa da çabuk toparlandı. O kötü bir şey yapmamıştı ki, bir insanı korumaktan başka amacı yoktu. Bir teşekkür beklemiyordu ama hesap da vermeyecekti. Neden sonra hayretle sordu. “Sen hakkında konuşulanlardan değil de benim yaptığımdan mı rahatsız oldun sahiden?” Kız oyuncu bir kahkaha attı. “ Evet senin ne ayak olduğunu anlamanın başka yolu yoktu. Ben istedim seni yemlemelerini sen de kuzu kuzu oltaya geldin.”

Updated at

Read Preview
Aşkın Külleri

Aşkın Külleri

Reads

“Yapma...” Genç kadın, bir nefes uzağındaki adamı durduracağım derken sesi zevkle inlediğinde aldığı cevap kendisinden farklı olmadı. “Hmm?” Yüzünün her yanında dolanan dudaklarla iyice aklını kaybetmeden önce zorlukla konuştu. “Murat dur lütfen!” Nihayet bir cümle kurabilidiğinde adam son bir öpücükle dudaklarını mühürleyip ayrıldı. “Hadi.” *** Aşkın ihanete bulandığı gerçek hayattan bir öykü.

Updated at

Read Preview
Sır Tutsağı

Sır Tutsağı

Reads

Kitap şu an için askıda, çok yakın bir tarihte yazmak planım yok. Ömer.. Hep çatık duran kaşlarını bir hançer yarası gibi bölen keder çizgisi, alayına isyan der gibi dimdik duran omuzlarına binmiş kader yüküyle bir garip adam. Cemre... Bir kar küresi gibi ışıl ışıl hayatında hiç örselenmemiş, ertelenmemiş, hiç el değmemiş, ama gerçekten hiç sevilmemiş, yavru bir ceylan. Apansız kopan fırtınayla savrulan fanusu, hayatına kalkan olmak  yerine ayaklarına batan cam kırıklarına dönüştüğünde tutunduğu el yaralarına merhem olacak mı? (Eylül ayı boyunca her gün kilitsiz yeni bölümler)

Updated at

Read Preview
Günahkar Kalpler

Günahkar Kalpler

Reads

Tanıtım bölümleri var, devamı yakın tarihte gelmeyecek. Şeytan hiç bu kadar cazibedar bir tende hayat bulmamıştı. Yusuf sabrı hiç bu kadar yakıcı olmamıştı. Gümüş tepsi ile sunulan yasak meyveye gözünü kapasa da gönlünü kaptıran genç bir adam, Gönlüne değil sadece bedenine sahip olmak için her yolu mubah sayan bir kadın..

Updated at

Read Preview

Navigate with selected cookies

Dear Reader, we use the permissions associated with cookies to keep our website running smoothly and to provide you with personalized content that better meets your needs and ensure the best reading experience. At any time, you can change your permissions for the cookie settings below.

If you would like to learn more about our Cookie, you can click on Privacy Policy.